Atribuită Cumpărare directă

fectuare măsuratori topografice, intocmirea, depunerea, actualizarea, infiintarea de carti funciare si inregistrarea la OCPI pentru drumul forestier Grosi, lungimea 4810 ml, drum forestier Pod Lung - 650 ml si Drum forestier culmea Rudarilor 1000 ml

Număr anunț
DA25723464
Autoritate contractantă
Comuna Perisani (CUI 2541703)
Furnizor / câștigător
BIROU CADASTRU - ION FLORIN (CUI 33885200)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat