Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE VEHICUL AB18MJR - INLOC ULEI, FILTRE, anvelope

Număr anunț
DA25750857
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,03 RON
Valoare atribuită
489,03 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,03 RON

din 489,03 RON estimat