Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: PJ 2) Tip asigurare – A.M.M. 3) Date despre asigurare/acoperiri –AMM/Asigurare mijloace fixe+bunuri casabile+avarii accidentale pentru masini si utilaje+accidente personae+raspundere civila generala+raspundere civila a locatarului fata de locator 4) Valabilitate: 03.06.2020-02.06.2021 5) Prima de asigurare – 3672 RON 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA25722446
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA SI ARTE GEORGE TOPARCEANU (CUI 4469361)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.672 RON
Valoare atribuită
3.672 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.672 RON

din 3.672 RON estimat