Atribuită
Cumpărare directă
TINE LOC DE COMANDA! - Evaluarea bunei functionari a sistemului de management al calitatii implementat prin efectuarea unui audit intern O revizuire a documentelor specifice sistemului de management al calitatii Instruirea privind functionarea sistemului de management al calitatii Acordarea de asistenta specifica la întocmirea înregistrarilor specifice calitatii,conform Oferta de servicii de consultanta nr. 19/26.05.2020.
- Număr anunț
- DA25725543
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- CONSEXPERT GRUP SRL (CUI 15889670)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.