Atribuită Cumpărare directă

Stihl Fir Nylon 2.7mm 9302571 r - 1ml, 335.3000lei; Adaptor Cardan Z21 Z6 1 3/8 Z21 - 1bc, 302.5200lei; Adaptor Cardan z6-z21 - 2bc, 228.1500lei;

Număr anunț
DA25741899
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
31111000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.094,12 RON
Valoare atribuită
1.094,12 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.094,12 RON

din 1.094,12 RON estimat