Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L (fresc) DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML

Număr anunț
DA25727029
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.477,49 RON
Valoare atribuită
2.477,49 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.477,49 RON

din 2.477,49 RON estimat