Atribuită Cumpărare directă

Marfuri utilizate pentru constructii formate din vopsea,glet,amorsa si trafalet. Transport inclus în preț. Termen de livrare: 7 zile. Beneficiar: Direcția Tehnică-Geografie-Ioana Milchis, Responsabil achizitie: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA25727244
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013,03 RON
Valoare atribuită
1.013,03 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013,03 RON

din 1.013,03 RON estimat