Atribuită
Cumpărare directă
PANTALON SIMPLU DE PAZA Culoare bleumaren inchis MARIMI SOLICITATE : 52* 3 BUC : 50* 2 BUC :48* 1 BUC ; TRICOU CU GULER CU MANECA SCURTA - Culoare bleumaren deschis MARIMI SOLICITATE : XXL* 3 BUC : XL * 3 BUC GEACA PAZA DE VARA - 110 LEI - Culoare bleumaren inchis MARIMI SOLICITATE : 54* 2 BUC : 52* 2 BUC : 50* 1 BUC : 46* 1 BUC PERSONALIZARE GEACA -- Pe fata gecii partea dreapta sus scris " AGENT DE PAZA - SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI
- Număr anunț
- DA25724569
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.211,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.211,40 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.