Atribuită Cumpărare directă

Hrana pentru pesti JBL NovoTab, 100 ml: Hrana completa sub forma de tablete, pentru toate speciile de pesti de 3-20 cm, care traiesc in acvariile de apa dulce. Mentine sanatatea pestilor prin raportul optim dintre cantitatea de proteine si grasimi. Tabletele adera la peretii de sticla ai acvariului, ceea ce permite observarea pestilor in timpul hranirii. Continutul echilibrat de fosfati impiedica dezvoltarea nedorita a algelor, iar apa din acvarii va ramane clara.

Număr anunț
DA25730257
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
Cod CPV
15711000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,06 RON
Valoare atribuită
158,06 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,06 RON

din 158,06 RON estimat