Atribuită Cumpărare directă

Eprubeta fara margini cod : 077.02.005 / producator : ISOLAB, autoclavabila, Material: sticla borosilicata Grosime sticla: 1,0/1,1 mm Dimensiuni: 16 x 160 mm. Setul contine 100 de bucati Conform ofertei dvs. de pret nr. 18555/13.05.2020

Număr anunț
DA25729441
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat