Atribuită
Cumpărare directă
7041089 APARAT DE STROPIT MATABI SUPER GREEN 12L BUC 1,00 7034357 ALBIO DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L BUC 2,00 7031749 DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L FLORAL BUC 3,00 7032641 PUR POWER LEMON 1350ML BUC 1,00 7000553 RIVEX GLASS CLEAR 4L BUC 1,00 7041119 ALBIO SAPUN 5L LAVANDA BUC 1,00 7053113 GALEATA CCA 14L STORCATOR (ROSU+ROSU) BUC 2,00 7035659 MOP BUMBAC 300 GR. BUC 10,00 3001836 SLV REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 BUC 1,00 3001192 CAPAC WC ATLANTIC 1100 CT. BUC 2,00 7032012 HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 100M 1B/SET BUC 1,00 7054317 MISAVAN MONOROLA MAX 800 BUC 1,00 7054316 MISAVAN MONOROLA MAX 500 BUC 1,00 7046467 HARTIE PROS.MISAVAN MEGA 2/SET 2STR SET 1,00 7053434 HARTIE IG.LILA CAMILLA 3STR 10BUC/SET SET 4,00 7050068 HARTIE IGIENICA 3STR 24ROLE/SET BUC=SET BUC 1,00 7040899 PELERINA PLOAIE PVC KAKI/PPDZ - XL BUC 2,00 7040900 PELERINA PLOAIE PVC KAKI/PPDZ - XXL BUC 1,00 7040901 PELERINA PLOAIE PVC KAKI/PPDZ - XXXL BUC 2,00 1042006 LINE PRELUNGITOR 4P 5M 3X1,5 CU INTR BUC 4,00 7028418 MANUSI RECODRAG ORANGE MRWRCD01 BUC 15,00 5007385 SURUBURI RIG. RIDURIT 55MM (500BC) CUT 1,00 1018776 SURUB CU INEL DE PRINDERE 1077900 219Z BUC 5,00 5002166 COS GUNOI ROTILE (EUROPUBELA) 120L NEGRU BUC 20,00 4007526 OSB-3 2500X1250X12MM BUC 10,00
- Număr anunț
- DA25735636
- Autoritate contractantă
- Comuna Barsanesti (CUI 4277994)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.598,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.598,22 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.