Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii la auto Skoda Roomster cu nr inmatriculare B-25- YXH, (reparatii sistem franare - piese si manopera conform deviz/oferta nr.0480/28.05.2020)

Număr anunț
DA25737534
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
MAGOR PROD SRL (CUI 6702373)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,29 RON
Valoare atribuită
735,29 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,29 RON

din 735,29 RON estimat