Atribuită
Cumpărare directă
servicii de specialitate in domeniul achizitiilor publice pentru produse si servicii ,care necesita documentatie si/sau analiza prin procedură simplificată si de atribuire aplicabilă în cazul serviciilor sociale şi al altor servicii specifice, pentru autoritati contractante si operatori economici prin: -asistenta pentru inregistrarea in SEAP,organizarea / gestionarea rolurilor utilizatorilor si incarcarea documentelor in SEAP -servicii tehnice de specialitate, in functie de nevoile si solicitarile clientului,pentru intocmirea documentatiei de atribuire si realizarea documentatiei complementare/ completare integritate. -asistenta la accesul, transmiterea si publicarea anunturilor/invitatiilor, a documentatiei de atribuire, eratelor si clarificarilor in SEAP. -participarea-la cerere- in calitate de expert tehnic cooptat in etapa de evaluare,prin intocmirea raportului de specialitate.Complexitatea expertizei tehnice poate crea costuri suplimentare.
- Număr anunț
- DA25750130
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
- Furnizor / câștigător
- CONERG SRL (CUI 11691335)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.350 RON
- Valoare atribuită
- 6.350 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.