Atribuită
Cumpărare directă
Bacillus Atrophaeus - Populatie 1.000.000 - Stripuri pt sterilizare cu aer uscat (etuva) SGM strip contine o cantitate cunoscuta de spori bacterieni 9372 (Bacillus Atrophaeus) inoculati in hartie de filtru si ambalati individual in pliculete. Timp de incubare 5-7 zile. Etichete autoadezive cu indicator Dry Heat, 1500 buc pe rola.
- Număr anunț
- DA25732119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.505,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.505,64 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.