Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Editare Diplome + Foi Matricole PREMIUM 12 luni NUMAR DE REFERINTA: 009 PRET DE CATALOG: 1.052,70 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 48900000-7 Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2) DESCRIERE: PRELUNGIRE pachet aplicatii Editare Diplome & Foi Matricole cu suport tehnic PREMIUM (18module) 12... mai departe
- Număr anunț
- DA25722646
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI 17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.052,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.052,70 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.