Atribuită Cumpărare directă

81W800FQRM Laptop Lenovo Ideapad S145-15IIL cu procesor Intel Core i3-1005G1 pana la 3.40 GHz, 15.6", Full HD, 4GB, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 10 Home, Platinum Grey ,

Număr anunț
DA25743089
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,63 RON
Valoare atribuită
1.596,63 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,63 RON

din 1.596,63 RON estimat