Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 150 role etichete seringi pentru sectiile de anestezie si terapie intensiva, dimensiune eticheta 14x35 mm. Etichetele respecta standard ISO 26825:2008 de culoare si model. O rola contine 200 buc etichete, conform categoriei de substante, conform cerintelor legale. Propofol - 20 role Midazolam - 20 role Esmeron - 5 role Tracrium - 3 role Miostin - 5 role Fentanyl - 15 role Morfina - 1 rola Noradrenalina - 10 role Efedrina - 10 role Dopamina - 5 role Atropina - 5 role Tachyben - 1 rola Alti agenti - 50 role
- Număr anunț
- DA25732103
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.