Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de schimbare rezistente generator cu abur si inlocuire sistem de scurgere sterilizator cu abur

Număr anunț
DA25735383
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat