Atribuită
Cumpărare directă
LAC SAVANA CU TEFLON 0.75L STEJAR 1BUC X 31.8487 LAC AZUR 0.75L PIN 1BUC X 20.0840 SURUB PT.RIGIPS 3.5X35 50BUC 1PNG X 2.1849 CHIT PE BAZA DE APA 1KG PIN 1BUC X 13.8655 CLEME SIR 6MM SCAME 815.23625B 1BUC X 4.6218 CLEME SIR 10MM EL0043520 1BUC X 1.8487 SURUB PT.RIGIPS 3.5X25 50BUC 1PNG X 1.8487 DISC LAMELAR INOX/METAL 125X22 P80 KDL30450 2BUC X 7.4790 REZERVA TRAFALET GEPARD 2X10CM 151510 1SET X 4.1176 SET LACUIT(22402) 1BUC X 10.00 DILUANT ALCHIDIC D551 0.9L KOBER 1BUC X 9.2437 SOL.INDEP.VOPSEA
- Număr anunț
- DA25734556
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,37 RON
- Valoare atribuită
- 144,37 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.