Atribuită Cumpărare directă

pachet produse papetarie: hartie flipchard coli 50 x 0.42 cartus canon 545 buc 2 x 63.87 cerneala CISS EPSON buc 3 x 37.82 hartie xerox A4 top 10 x 13.45

Număr anunț
DA25734232
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,64 RON
Valoare atribuită
396,64 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,64 RON

din 396,64 RON estimat