Atribuită Cumpărare directă

Silicon Gasket,ulei amestec,lant motoferastrau,smirghel,lacat,robinet trecere, Otel lat,profil cornier,teava rectangulara,surub M8,piulita M8

Număr anunț
DA25745696
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
24951200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969,99 RON
Valoare atribuită
969,99 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969,99 RON

din 969,99 RON estimat