Atribuită
Cumpărare directă
Servicii financiar - contabile conform descrierii prestatorului, cu următoarele mențiuni: Prestarea serviciilor se va face cu respectarea urmatoarelor termene: - până în data de 10 ale lunii BENEFICIARUL va pune la dispoziţia PRESTATORULUI toate documentele primare aferente lunii anterioare pentru prelucrarea acestora; - până la data de 25 ale lunii PRESTATORUL va întocmi balanţa de verificare a conturilor. - trimestrial până în data de 25 a lunii urmatoare încheierii trimestrului PRESTATORUL va întocmi bilanțul trimstrial. - alte termene impus de legile speciale in vigoare . Prestatorul va deține autorizație de exercitare a profesiei de expert contabil. Prestatorul este responsabil de punerea la dispoziție a autorității contractante a unei persoane calificate conform legislației în vigoare pentru prestarea celor de mai sus. De asemenea, prestatorul trebuie să fie certificat în sistemul European de conturi. În sensul demonstrării celor de mai sus, vă rugăm ca până cel târziu la data semnării contractului, să faceți dovada deținerea calificărilor solicitate. Contractul se va derula de la data semnării până la data de 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii cu cel mult 4 ( patru ) luni, până la data de 30.04.2021, prin semnarea unui act adițional în condițiile art. 165, alin. (1), din HG 395/2016, cu modificările și completările ulterioare.
- Număr anunț
- DA25751379
- Autoritate contractantă
- Comuna Varias (CUI 4483870)
- Furnizor / câștigător
- OCNEAN MONICA - BIROU EXPERT CONTABIL (CUI 20432828)
- Cod CPV
- 79211000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.