Atribuită Cumpărare directă

DECAPSATOR DACO HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER PIX SCHNEIDER OFFICE BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 19X33 BEDAX BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 48X66 LAT BEDAX PIX SCHNEIDER K15

Număr anunț
DA25780904
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,22 RON
Valoare atribuită
164,22 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,22 RON

din 164,22 RON estimat