Atribuită Cumpărare directă

Sticle de laborator, realizate din sticla borosilicata 3.3 transparenta, prevazute cu capac cu filet GL 45, 500 ml, autoclavabile, 10 bucati ; PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA; Livrare pana cel tarziu la data de 30.06.2020

Număr anunț
DA25735681
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458,10 RON
Valoare atribuită
1.458,10 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458,10 RON

din 1.458,10 RON estimat