Atribuită Cumpărare directă

EPIPEN 300 MCG 1 buc si EPIPEN 150 MCG 1 buc

Număr anunț
DA25750773
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,04 RON
Valoare atribuită
324,04 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
08.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,04 RON

din 324,04 RON estimat