Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de constructii si materiale pentru intretinere compus din :Cap Hexagonal M6x60 5.8 - 50bc, 0.3361lei; Lac Palisandru Protector 2.5L - 1bc, 73.7815lei; Vopsea Galben Sulf Pitura 0,6 l V53440 -7bc, 8.8235lei; Vopsea Rosu Inchis Pitura 0.6L V53240 -4bc,8.8235lei; Diluant Univ.Danke 0.9L - 3bc, 9.6639lei; Suport Lant Stanga 31.61.082 - 1bc, 100.4202lei, Butoi 150L Big 24121 - 1bc, 103.7815lei; Furca 4 Dinti Cu Coada Profi LT35865 - 2bc, 25.2101lei; Matura Sorg - 2bc, 16.8067lei; Furca 4 Dinti Cu Coada Profi LT35865 - 4bc, 25.2101lei
- Număr anunț
- DA25760903
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,72 RON
- Valoare atribuită
- 605,72 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.