Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila obligatorie auto RCA pentru o perioada de 6 luni, pentru 3 autovehicule apartinand Tribunalul ui Alba (AB11MJR; AB12MJR; AB13MJR)

Număr anunț
DA25735490
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,67 RON
Valoare atribuită
695,67 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,67 RON

din 695,67 RON estimat