Atribuită Cumpărare directă

RAMPA GAZE MEDICALE (CONSOLA 1 POST COMPLET ECHIPATA) (Specificatii: 1250 mm; 1 priza O2 DIN; 1 priza MA4 DIN; 2 prize electrice 230V/16A; 1 echipotential; 1 lumina directa 18 w; 1 lumina indirecta 36 w; 1 intrerupator dublu; 1 buton alarmare)

Număr anunț
DA25739131
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.800 RON
Valoare atribuită
37.800 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.800 RON

din 37.800 RON estimat