Atribuită Cumpărare directă

-cap trimmy T25 M10 = 1x90 -cap trimmy T35M10 = 1x100 -fir trimmy 2,5mmx243m =1x160 -cutit LC 247 = 1x120 -fir trimmy 2,5mmx81m = 1x60 -tub cu vasilina 225gr.= 1x23 -ulei motor SAE 30-0,6l = 1x23 -ulei amestec Husqvarna 1,0l =1x38

Număr anunț
DA25764657
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Calarasi (CUI 4100070)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,98 RON
Valoare atribuită
515,98 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,98 RON

din 515,98 RON estimat