Atribuită
Cumpărare directă
Biocarpet, 750 ml buc 2 Clor parfumat 1 l Sano lamaie buc 9 Crema Cif, 750 ml buc 8 Pastile pisoar Asevi buc 20 Odorizant wc Sano, 55 g, coloreaza apa buc 40 i Detartrant Nufar, 800 ml buc 8 Detergent pardoseli SANO, flacon de 1 l buc 45 Laveta microfibra 40x40 cm buc 16 Manusi menaj M per 8 Mop bbc 250 g buc 8 Saci 35 l, negri, 50 buc/rola buc 400 Sapun lichid Trim, bidon de 4 l buc 4 Detergent geam, cu pulverizator, SANO, 1 l buc 8 Domestos 750 ml buc 11 Total 1.329,25 lei
- Număr anunț
- DA25735792
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.329,25 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.