Atribuită Cumpărare directă

EPSON Photoconductor unit C13S051228 100k al-m300d ORIGINAL

Număr anunț
DA25758794
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30124300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,16 RON
Valoare atribuită
461,16 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,16 RON

din 461,16 RON estimat