Atribuită Cumpărare directă

DIBLU HORSURUB 12X 140 BUC 32 1,85 59,16 BURGHIU M10 BUC 2 12,61 25,21 TEAVA 50/50/3 M 12 14,29 171,43 DISK TM Q115 BUC 10 3,78 37,82 BELCIUG 6 BUC 2 2,52 5,04 LACAT 70MM BUC 3 16,81 50,42 TEAVA 50X30X3 M 24 14,29 342,86 GREBLA BUC 3 11,76 35,29 COZI GREBLA BUC 4 7,14 28,57 VAR PASTA SAC 4 5,88 23,53 TEAVA 60/60/2 M 4 14,29 57,14 SURUB 14X30+P+S BUC 10 2,27 22,69 SURUB 8*80+P+S BUC 40 1,09 43,70 SURUB M8*100+P+S BUC 12 1,18 14,12 DISC TM Q230 BUC 6 9,24 55,46 BURGHIE 10 CABLAT SET 2 18,49 36,97 BURGHIU CABALT Q7 BUC 2 8,41 16,81 BALAMA PS14 BUC 2 29,41 58,82 DIBLU 12X140 BUC 1 42,02 42,02 PANOU GARD 2/2M BUC 1 47,06 47,06 PERE DUS BUC 1 10,08 10,08 SURUB CH 8*40+P+S BUC 10 0,92 9,24 BURGHIU COBALT Q6 BUC 2 6,31 12,61 BURGHIU Q8 BUC 2 11,77 23,53 SURUB Q6 + P + S BUC 10 0,85 8,50 SURUB 8X50+P+2S BUC 5 1,09 5,46 IMPINGATOR BUC 1 4,20 4,20 1247,74

Număr anunț
DA25744031
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
MONDO-MIXT SRL (CUI 1539080)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,74 RON
Valoare atribuită
1.247,74 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,74 RON

din 1.247,74 RON estimat