Atribuită Cumpărare directă

MOUSE SPEEEDLINK KAPPA-10 BUC 33.61 RON FARA TVA/BUC STICK USB 32 GB -2 BUC 23.52 RON FARA TVA/BUC STICK USB 64GB VERBATIM-2 BUC 48.73 RON FARA TVA/BUC CABLU USB IMPRIMANTA-4 BUC 8.4 RON FARA TVA/BUC RANGE EXTENDER TP LINK-1 BUC 142.85 RON FARA TVA/BUC

Număr anunț
DA25763892
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
Furnizor / câștigător
GROUPAMD S.R.L. (CUI 39857757)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
657,05 RON
Valoare atribuită
657,05 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,05 RON

din 657,05 RON estimat