Atribuită
Cumpărare directă
Lucerna- "Vindecatorul a o mie de proprietati",este recoltata in faza de imbobocire,taiata la 10-15 cm, presata apoi, direct din camp,astfel incat isi pastreaza toate proprietatile fizico-chimice. Umiditatea este de max.11%,alfatoxina max.10ppb,culoare verde, PROTEINA MIN.18% Mod de prezentare: Balot paralelipipedic,700-750 kg Produsul este insotit de Certificat de conformitate,Nota de cantar,Buletin de Analiza. SE ASIGURA TRANSPORT.
- Număr anunț
- DA25778578
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT TRAINING SOLUTIONS SRL (CUI 24710021)
- Cod CPV
- 03114200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.