Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi 2,5 500x0,25=126,05 Disc taiat D125 15x3,36=50,42 Disc taiat D115 10x2,94=29,41 Disc polizat D125 4x7,56=30,25 Vopsea Ideea o,75l 1x14,71=14,71 Pensula 50 1x3,36=3,36 Disc taiat D180 4x6.30=25,21 Rezerva gaz 2x5,04=10,08 Vas wc Cersanit CIV 2x126,05=252,10 Dibluri wc set/2buc 2x3,36=6,72 Scurgere wc extes. 1x12,61=12,61 Excentric D110 1x5,88=5,88 Teava scurgere rezervor wc 1x12,61=12,61 Teava D40-0,5m 2x2,52=5,04 Priza dubla Elbi PT 1x10,92=10,92 Cablu 3x1,5 5x2,10=10,50 Dibluri D6 10buc/set 1x1,68=1,68 Canal cablu 12x12 1x2,10=2,10 Furtun dus +para dus 1x29,41=29,41 Grund 0,75l Kober 2x9,25=18,50 Diluant 1l Kober 1x8,40=8,40 Butuc Yale 5 chei cu amprenta 1x44,54=44,54
- Număr anunț
- DA25756780
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- SIMBOL RD (CUI 4393840)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,50 RON
- Valoare atribuită
- 710,50 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.