Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA: PACHET COMPLET - HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX 13.53 pret unitar 5buc 003R97617 HARTIE COPIATOR A3 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 28.12pret unitar 5buc CRG718B Toner CANON CRG718B, pentru LBP-7200CDN-LBP7210CDN, capacitate 3.400 pagini 323.05pret unitar 2buc CRG718C Toner CANON CRG718C, pentru LBP-7200CDN-LBP7210CDN, capacitate 2.900 pagini 368.71pret unitar 2buc CRG718M Toner CANON CRG718M, pentru LBP-7200CDN-LBP7210CDN, capacitate 2.900 pagini 368.71pret unitar 2buc CRG718Y Toner CANON CRG718Y, pentru LBP-7200CDN-LBP7210CDN, capacitate 2.900 pagini 368.71pret unitar 5buc 8938415 Toner TN-211 negru - pentru BizHub 250, capacitate 17.500 pag. 174.39
- Număr anunț
- DA25738478
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.071,29 RON
- Valoare atribuită
- 6.071,29 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.