Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia de lucrari de Amenajare si reparare trotuare si acces la proprietate strada Ciurari Va asteptam in data de 10.06.2020 la sediul Primariei Comunei Clinceni pentru a lua cantitatile de lucrari

Număr anunț
DA25758853
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
GARDEN CAFFE SRL (CUI 25367011)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474.628 RON
Valoare atribuită
474.628 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474.628 RON

din 474.628 RON estimat