Atribuită
Cumpărare directă
COT PP 110-2BUC,BATERIE CADA-1BUC,BATERIE LEBADA-2BUC,FILTRU+CARTUS 5X1-1BUC,FILTRU+CARTUS 5X1/2-1BUC,COT PE 25X3/4-2BUC,ROBINET CU BILA 3/4-1BUC,STUT ZINCAT 3/4-2BUC,ROBINET COLTAR 1/2-8BUC,FUIOR CANEPA-2BUC,CONECTOR 20X1/2-4BUC,TEAVA PPR 20-14ML,TEAVA PP 110-500-1BUC,APOMETRU 1/2-1BUC,ROBINET CU BILA 1/2-1BUC,SUPAPA DE SENS 1/2-2BUC,COT PPR 20X90-10BUC,BRIDA DE TEAVA 3/4-2BUC,OLANDEZ PPR 20X1/2-2BUC,MUFA PPR 20-2BUC,TEU PPR 20-2BUC,COT PPR 20X 1/2-2BUC,REDUCTIE BRONZ 1/2-3/8-2BUC,RACORD+VENTIL 40X1 1/4-6BUC,BATERIE PERETE-2BUC,BATERIE-4BUC,TUB PP40-1000-4BUC,COT PP 40-90-6BUC,RACORD MONOFAZA 60-4BUC,ROBINET CU BILA 1-1BUC. PRET-1286.52 RON
- Număr anunț
- DA25734294
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.286,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.286,52 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.