Atribuită Cumpărare directă

Se va furniza servicii SSM conform HG 1425/2006, la toate subunitatile DGASPC-ului (centre si casute).

Număr anunț
DA25763535
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
SSM CALITATE ŞI SIGURANŢĂ SRL (CUI 33761156)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat