Atribuită
Cumpărare directă
Monitor 21.5” LED color, panou tactil 12.1"; Moduri de lucru: B, M, PW, CW, CFM, DPI, TDI, M-color, Duplex, Triplex, THI, PHI ; Aplicatii: abdominal, cardiologie, obstetrica-ginecologie, musculo-scheletal, vascular, urologie, parti moi, pediatrie, anestezie, encefalic ; Gama sonde: liniara, convexa, micro-convexa, endocavitara, phased array, intraoperativa, transesofagiana, tip creion, volumetrica, endocavitara 4D, laparoscopica si endovaginala - unghi de vizualizare la 200º ; Sonda convexa si phased array cu tehnologie monocristal cu banda larga de frecvente receptionate, compatibile cu modurile THI si PHI ; Ofera examinare cardiaca la cele mai inalte standarde ; Conectare 5 sonde simultan + conexiune sonda tip creion ; Functie LGC (Lateral Gain Compensation), Optimizare automata pentru 2D, color, Puls-Wave ; Module: ECG, DICOM si 4D cu sonda volumetrica ; Auto IMT; NT; EF pentru aplicatii in examinari vasculare, ginecologie, cardiologie ; Consola de comanda ajustabila in plan vertical si orizontal ; Functie de detectare a temperaturii pentru sonda vaginala, Conexiune Wireless ; ; Iesiri: S-video, VGA, USB, LAN, HDMI ; ; OPTIONAL: Elastografie C-Xlasto, Stress echo, Kit biopsie, Incalzitor gel
- Număr anunț
- DA25741745
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33112000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.238 RON
- Valoare atribuită
- 96.238 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.