Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar MANUSI BUC 36 2.9411 STUT BZ 1" FE BUC 1 10.08 MUFA ZN 1" BUC 1 3.11 FURTUN 1"-25 ML 30 6.9747 FURTUN TIP C BUC 1 162.18 COLIER 56-59 BUC 2 3.025 DISC 115 BUC 4 10.2525 ROB TR 2" II BUC 1 78.15 COT ZN 2" NR1 BUC 1 15.13 CUP TIP C 2" FE BUC 1 27.73
- Număr anunț
- DA25773703
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,56 RON
- Valoare atribuită
- 658,56 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.