Atribuită Cumpărare directă

Achizitia serviciilor de traducere din limba romana in limba engleza a Raportului privind stabilitatea pietelor financiare nebancare 1/2020. CARACTERISTICI – nr. de pagini 170; -pagina standard de tradus va contine 1800 caractere fara spatii -format A4, text, tabele si grafice -font Calibri de dimensiunea 11, cu spatiere de 1,15. - la realizarea traducerii se vor prelucra inclusiv tabelele si graficele, fiind obligatorie mentinerea aspectului si formatului acestora. Termen de finalizare a serviciilor de traducere-maximum 25 de zile lucratoare de la momentul primirii comenzii.

Număr anunț
DA25736041
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
CRISALEX TRADUCERI S.R.L. (CUI 40672930)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890 RON
Valoare atribuită
2.890 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.890 RON

din 2.890 RON estimat