Atribuită Cumpărare directă

VARZA 50.6 KG, CARTOFI NOI 60 KG, SPANAC 20 KG, USTUROI 2 KG

Număr anunț
DA25765067
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,23 RON
Valoare atribuită
355,23 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,23 RON

din 355,23 RON estimat