Atribuită Cumpărare directă

pentoxifilin solutie apoasa contine 100 mg /Adrenostazin 1.5mg sol.inj. 5 fi. x Efedrina 50mg/1ml sol.inj. x 5 fi.Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj. x 5 fi.Metoclopramid 5mg/ml sol.inj. 5fi. x 2ml PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25765141
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625,05 RON
Valoare atribuită
1.625,05 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,05 RON

din 1.625,05 RON estimat