Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia unui serviciu de publicare anunt licitatie publica deschisa cu strigare, desfasurata in vederea valorificarii mijloacelor auto aprobate pentru casare, intr-un cotidian national, conform anuntului transmis.

Număr anunț
DA25765340
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,50 RON
Valoare atribuită
252,50 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,50 RON

din 252,50 RON estimat