Atribuită Cumpărare directă

StorageCraft ShadowProtect SPX Desktop (Windows) 30 desktops 1 an 30 useri StorageCraft ShadowProtect SPX Server (Windows) 1-9 servers 1

Număr anunț
DA25764971
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
48710000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.799,50 RON
Valoare atribuită
9.799,50 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.799,50 RON

din 9.799,50 RON estimat