Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar SCOCI BUC 7 5.7386 BAT LAV BUC 1 98.74 RAC FLEX 1/2 BUC 2 7.145 SIFON FLEX BUC 1 8.4 PLASA TANTARI MP 25 4.4536 SACI NAILON BUC 10 1.092 S TORB 8*60 BUC 10 0.294 PIULITRA 8 BUC 100 0.084 LANT ML 6 3.7817 CARABINA BUC 2 1.935 BANDA DB AD BUC 2 9.665 SILICON ALB UNIV BUC 1 13.7 AUTOFORANT 4.2*25 BUC 50 0.042 VINCLU BUC 6 0.84 ASP POP -UP BUC 40 30.252 LACAT BUC 1 47.06 AUTOFIL 3.5*35 BUC 500 0.0336 ARACET LEMN 0.8KG BUC 1 7.56 COT 40/90 BUC 2 1.345 TV 40/1 ML 3 4.8733 TV 40/0.5 ML 1 3.19 SILICON SAN ALB BUC 2 13.695 SMIRGHEL ML 4 2.8575 PENSULA BUC 1 4.2 HOLS 4*80 BUC 120 0.084 DISC LSMELAR 125 BUC 2 10.25 SURUB 6*90 BUC 81 0.2521 SURUB 6*100 BUC 40 0.294 SURUB 6*80 BUC 100 0.6303 PIULITA 6 BUC 220 0.042 PANZA PEND BUC 2 6.89 MANUSI BUC 36 2.9411 MATURA BUC 1 4.62 COADA BUC 1 2.52 BANDA REPARATII BUC 1 11.51 HOLS BUC 2 0.335 DIBLU 10 BUC 2 0.38 SURUB 8*80 BUC 10 0.462 HOLS 4*18 BUC 10 0.025 SACI MENAJERI 240L BUC 32 14.1175 BUTUC 68 BUC 1 23.53

Număr anunț
DA25773761
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.461,88 RON
Valoare atribuită
2.461,88 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.461,88 RON

din 2.461,88 RON estimat