Atribuită Cumpărare directă

Cilindru descentrat 70 mm 30+40 mm , nichel periat, mecanism din alama 5 chei cu amprenta, " 19.99 lei

Număr anunț
DA25761804
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
44521110-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,80 RON
Valoare atribuită
399,80 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,80 RON

din 399,80 RON estimat