Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila si de transmisie de date la Parchetul de pe langa Tribunalul Vrancea, PJ Focsani,PJ Adjud,PJ Panciu pentru o perioda de 24 de luni.

Număr anunț
DA25767849
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Vrancea (CUI 4447169)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375,60 RON
Valoare atribuită
3.375,60 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375,60 RON

din 3.375,60 RON estimat