Atribuită
Cumpărare directă
Confectionare si montaj corpuri bibilioteca pentru Liceul Tehnologic Topraisar. Sala1Depozit Manuale. Cote: A= 300-500mm H= 2700mm L=8600mm. Sala2 Depozit de carte: Dimensiuni: A= 210-500mm H= 2000-2700mm L= 13000mm. Sala 3 Bibilioteca copii.Dimensiuni: A= 300-500mm H= 2750mm L= 9000mm. Toate corpurile vor fi confectionate din pal Stejar Sonoma deschis. " sherwood" de 18mm cu cant ABS de 0.4mm Valoare sala1 =8150lei, sala2= 12550lei , sala3 = 8400le
- Număr anunț
- DA25767858
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR (CUI 29481433)
- Furnizor / câștigător
- GMA AXA CITY SRL (CUI 29910225)
- Cod CPV
- 39155000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.100 RON
- Valoare atribuită
- 29.100 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.